İddaa bilet sorgulama mobil uygulaması

İddaa bilet sorgulama işlemi için siteye giriş yaptıktan sonra öncelikle bir üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla bu hizmeti kullanabilirsiniz. Ancak o sırada bir bilgisayara erişim sağlayamayacak kullanıcılar, mobil cihazlar üzerinden de bu işlem yapabilirler. Dilerseniz sizlere bu konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatalım.

Mobil Uygulama İle Nasıl Kupon Sorgulama Yapılır?
iddaa bilet sorgulama mobil uygulamasıBilgisayarınız üzerinde İddaa.com firmasının ana sayfasına giriş yaptığınızda rahatlıkla iddaa kupon sorgulama seçeneğini görebilirsiniz. Kuponunuz da ki barkod numaralarını bu alana giriş yaprak rahatlıkla sorgulayabilir ve iddaa kupon sonucunu öğrenmiş olursunuz. Kişisel bilgisayarı olmayan kullanıcılar da akıllı cep telefonları ile cepten mobil uygulaması indirerek aynı işlemleri yapabilirler. İddaa bilet sorgulama kategorisine giriş yaparak, 35 haneli bilet numarasını bu alana girdiğinizde sistem gerekli hesaplama işini yapacak ve kuponunuza bir ikramiye isabet ettiyse size bildirecektir.

İddaa 4-6 Nedir ve Nasıl Oynanır?
Bahis yaparken birden fazla tercih hakkınızın olduğunu biliyorsunuz. Bunlardan herhangi birinden bahsedecek olursak, sizlere yüksek oran ile çok para kazanabileceğiniz 4-6 tahmin seçeneğinden bahsedebiliriz. İddaa 4-6 ne demek diye soracak olursanız, maç içerisindeki her iki takımında atacağı toplam gol sayısı üzerinde yapacağınız tahmin türü olarak adlandırabiliriz. Karşılaşma içerisindeki toplam gol sayısının en az 4 en fazla da 6 olabileceği anlamına gelmektedir.

Sizlere örnek vererek bunu açıklayalım; Goias – Joinville arasında oynanan bu karşılaşmayı ele alalım. Karşılaşma skoruna bakarak 4-6 tahmininizin tutup tutmayacağını kontrol edelim. Eğer ki bu maç, 2-0, 3-0, 1-1, 2-1 ya da 1-0 gibi skorlar ile biter ise, bu yapacağınız tahmin için doğru bir durum olmaz. Çünkü hiçbir skorda toplam 4’ü bulmuş bir gol sayısı bulunmamaktadır. Ancak eğer ki bu karşılaşma, 3-1, 3-2, 4-2, 5-1 gibi skorlar ile bitmiş olursa, yapacağınız tahmin tutar. Çünkü gol sayısı 4’e ulaşmış ancak 6 golü geçmemiştir. Bu da toplam gol 4-6 tahmininizin gerçekleşmesi demektir ve böylece para kazanmış olacaksınız.

Bu şekilde yapacağınız tahminler sonrasında, biletinizin ikramiye kazanıp kazanmadığını hesaplamak için de iddaa bilet sorgulama seçeneğini kullanabilirsiniz. Ancak bunu kullanabilmek için en başta da söylediğimiz gibi iddaa.com sitesinden üyeliğinizin olması gerekiyor. Facebook üzerinden otomatik olarak hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve herhangi bir bedel ödemeden ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Konu dahilinde bizlerle paylaşmak istediğiniz fikirleriniz, olumlu veya olumsuz görüşleriniz var ise, yorum kısmında bunları bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Böylece hem fikir alışverişi gerçekleştirmiş, hem de sorularınızı yanıtlamamızı talep ederek, istediğiniz cevapları alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*